Webinzeraty.sk >> Ostatné >> Ostatné >> Bratislava >> ponuka >>

Online aukcia Art Invest

 Pridať inzerát
Online aukcia Art Invest
 Online aukcia Art Invest

Online aukcia umenia práve prebieha na našej stránke. Na predaj diela od: Majerník, Bazovský, Lipták, Stankovič a i.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Ostatné >> Ostatné

Olej lisovaný za studena Olej lisovaný za studena
Sme rodinná firma a zaoberáme sa výrobou rastlinných olejov tzv. metódou za studena. Lisujeme Makový olej, Tekvicový olej a olej z Pestreca Mariánskeho. Okrem toho ponúkame aj lisovanie formou služby, čiže si u nás môžete dat nalisovat olej z ľubovolných semien, ktoré nám dodáte. Takisto ponúkame na predaj aj semená spomínaných olejov. V prípade zá ...

Prijímame výtvarné diela do jesennej auk
Bezplatne oceníme, poradíme a zabezpečíme výhodný a bezpečný predaj Vašich obrazov v našich aukciách zo 100% právnou zárukou. Sme vám k dispozícii pre osobnú, nezáväznú a bezplatnú konzultáciu. v prípade, že ponúkate na predaj väčší súbor predmetov, môžeme vás po predchádzajúcej dohode navštívit i osobne, na mieste, ktoré si sami určíte. K predbežn ...

Predám organový olej.
Predám arganový olej na kozmetické a masážne účely. Vyhladzuje a eliminuje vrásky, kožné defekty, pomáhajú pri liečbe akné a psoriózy, takisto tehotným. ženám napomáha k predídeniu strií a ich liečbe. Olej je vhodný aj na vlasy ako zábaly alebo ich aplikovat do masiek pri suchých vlasoch, rozštiepených. koncoch, spevňuje vlas, napomáha hustote vlas ...

Pijete aloe vera? Pijete aloe vera?
Očista tela pitím vysoko koncentrovaného aloe vera gelu od najväčšieho výrobcu na svete. Najúčinnejší spôsob detoxikácie organizmu naturálnym prostriedkom. Posilnite si imunitu a zvýšte tak svoju odolnost voči chrípkovým epidémiam bez rizikového očkovnia. ...

© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | online aukcia | Topweb, s.r.o.