Webinzeraty.sk >> Ostatné >> Ostatné >> Bratislava >> ponuka >>

Jarná aukcia umenia 7. mája hotel Carlto

 Pridať inzerát

Jarná aukcia umenia sa uskutoční v sobotu 7. 5. o 14 hod. v hoteli Carlton v Bratislave. Na predaj budu diela od významných slovenských, českých a ukrajinských autorov, napr. Benka, Bazovský, Fulla, Mousson, Erdélyi, Kocka, Uprka, Bauch a i.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Ostatné >> Ostatné

Obálka listu Lipník n. Bečvou z r. 1915 Obálka listu Lipník n. Bečvou z r. 1915
Predám obálku listu Rakúsko-Uhorsko Lipník nad Bečvou odosielacia pečiatka 18. 6. 1915, druhá pečiatka Přerov 1, príchodzia pečiatka Lédecz-Ladce, Trenčianska župa s dátumom 20. 6. 1914. Bližšie informácie e-mailom alebo telefonicky. ...

Obálka lisru Beno-Ladce z r. 1914 Obálka lisru Beno-Ladce z r. 1914

Dokument z r1873 Dokument z r1873

Malá Fatra: Chalupa pod Okruhlicou Malá Fatra: Chalupa pod Okruhlicou
Obec Belá - Kubíková obklopená nádhernou prírodou a očarujúcim vrchmi Národného parku Malá Fatra Vám ponúka na prenájom príjemné a atraktívne ubytovanie v súkromí rodinného domu, ktorý pozostáva z piatich samostatných izieb s celkovou kapacitou 25 osôb (17 lôžok + 8 prísteliek). K dispozícií sú 2 - 3 - 4 lôžkové izby s možnostou prístelky. Každé po ...

Olej lisovaný za studena Olej lisovaný za studena
Sme rodinná firma a zaoberáme sa výrobou rastlinných olejov tzv. metódou za studena. Lisujeme Makový olej, Tekvicový olej a olej z Pestreca Mariánskeho. Okrem toho ponúkame aj lisovanie formou služby, čiže si u nás môžete dat nalisovat olej z ľubovolných semien, ktoré nám dodáte. Takisto ponúkame na predaj aj semená spomínaných olejov. V prípade zá ...

© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | jarna aukcia | Topweb, s.r.o.